Hakkımızda

The perfect choice for your next project

We are IBERNSOFT, We CreateBuildDevelop Solutions for all Industries!

Biz Kimiz

Ibernsoft Yazılım Şirketi kurulduğu günden bugüne ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyerek Türkiye’de bilişim alanında yerini almıştır ve bugün kaliteli, güvenilir bir yazılım şirketi, örnek bir girişim olarak hizmet vermektedir.
Ibernsoft stratejisi, araştırma ve geliştirme üzerine sürekli yatırım yapma temelleri üzerine atılmıştır. Bu strateji yenilikçi, oldukça etkili, kullanışlı, kullanımı kolay, yüksek kalite ve dünya standartlarında milli iş yazılımları üretmemizi olanaklı kılmaktadır.
Ibernsoft müşterileri ile ve iş ortakları ile güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli ilişkiler kurma azmindedir. Ibernsoft faaliyet gösterdiği ülkelerde yasalara uygun davranıyor ve kurumsal yönetim uygulamalarına bağlı hareket etmektedir.

İş Arkadaşlarımız

Ibernsoft Yazılım Şirketi rakiplerinin aksine güçlü ve kalabalık bir teknik departmandan oluşmaktadır. İstanbul Ofisi; 14 Mühendis, 1 Mimar, 1 Algoritma Uzmanı, 1 Lojistisyen, 1 Donanım Uzmanı , Satış Departmanı , İdari İşler, İnsan Kaynakları olmak üzere 28 Personelden oluşmaktadır.

Translate »