Mustafa Kemal Atatürk
Dünyada Herşey İçin, Medeniyet İçin, Hayat İçin, Başarı İçin, En Hakiki Mürşit Bilimdir, Fendir.
Mustafa Kemal Atatürk
Dünyada Herşey İçin, Medeniyet İçin, Hayat İçin, Başarı İçin, En Hakiki Mürşit Bilimdir, Fendir.

Ibernsoft; Türkiye geneli 86, yurtdışı 20 üzeri satış noktasında Türkiye’nin markası olarak yazılım ihracatına odaklanmış bir firmadır.

Ibernsoft, dünya çapında işletmelere özel teknoloji çözümleri sunan Türkiye merkezli bir yazılım geliştirme şirketidir. 20’den fazla yetenekli yazılım geliştiricisine sahip bir uygulama geliştirme şirketi olan Ibernsoft, kurumsal düzeyde çözümler sunmak için teknolojik uzmanlığı, özel etki alanı deneyimini ve mükemmellik tutkusunu birleştiriyor. Ibernsoft, işinizi, ilerletmeye odaklanan isteğe bağlı geliştiricilerle masaüstü, mobil ve web tabanlı uygulamaların geliştirilmesini hızlandırmaya yardımcı olan gerçek ve sorunsuz bir teknoloji ortağıdır.
Ibernsoft her zaman  “müşteri memnuniyeti” felsefesini izlemiştir. Bizim yöntemimiz basit, esnek ve müşterilerimize nihai sonuçlar sunmaya odaklanmıştır. Müşteri ilişkilerimize değer veriyor ve müşterilerimizin her zaman memnun kalmasını sağlamak için önemli adımlar atıyoruz. Ibernsoft sektöründe ileriye dönük yeni teknoloji alanları ve yapay zeka ile Türkiye’nin markası olarak kendini ispatlamaya başlamıştır.

2019 Kuruluşu olan bir şirket olarak IOT alanında yapmış olduğumuz özverili çalışmalar doğrultusunda yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini üzerine çekmiş, ileriye dönük büyüme hedefleri konusunda kendini ispatlamış bir firmadır Ibernsoft.
Restorant, Otel ve Turizm ağırlıklı otomasyon ve QR entegrasyon sistemleri üzerine yoğunlaşarak teknoloji alanında Hizmet Sektörü ve Turizmi dijitalleştirmeyi hedef almış bir kurumdur.
Türkiye geneli 86 satış noktası akabinde, yurtdışı pazarında ise Dubai, Hollanda, Çin ve Arnavutluk yanısıra 16 ayrı ülkede de franchising bağlantıları oluşturmuş, yazılım ihracat konusunda önemli adımlar atmış bir firmadır.
Hergeçen gün bünyesine yeni mühendisler katarak ilerleyen firmamız , 2020 hedefleri doğrultusunda Türkiye Genel Merkez ofisi’nde ar-ge ve inovasyon ağını %80 ölçüde büyütmeyi planlayarak 7/24 müşteri memnuniyeti politikası ile çalışmalarına devam etmektedir.

https://ibernsoft.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/Katmanlı-Kotasyon.png

Ibernsoft YazılımBize Ulaşın

Address
Dumankaya Vizyon,
A2-73, Kartal/İstanbul
Phone
0850 241 66 00
Email
info@ibernsoft.com.tr

Support DeskBizimle
İletişime Geçin!

Soru ve talepleriniz için bizimle irtibata geçmeyi unutmayın.
Genel Müdürlük
Yeni Projeleriniz veya Tüm Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçiniz!
Takipte KalSosyal Medyada Biz
Kampanyalar ve Yeni Teknolojileri Yakından Takip Edin!

2020©IBERNSOFT. Tüm Hakları Saklıdır.

2020©IBERNSOFT. Tüm Hakları Saklıdır.

Supportscreen tag