Web Tasarım

Müşterilerimiz de dahil olmak üzere toplam nüfusun çoğunluğu için “web sitesi tasarımı” prosedürü, esasen olağanüstü görünen bir web sayfası çizmeye ve daha sonra bunu İnternet’e aktarmaya dayanır. Bu son ürün, ama çoğumuz için başka bir önemli süreci göz ardı ediyoruz: web geliştirme, iş fikirlerinin gerçeğe dönüştüğü önemli bir özellik. Web geliştiricilerinin çoğu WordPress’e bayılırken, her durumda uygun veya uyumlu değildir. Pazarlama hedeflerine, vizyonuna, fikirlerine ve son olarak strateji çözümüne dayanır. Ancak, bir işlevsellik gereksinimi WordPress’in yeteneklerinin ötesine uzanırsa, özel olarak geliştirilen çözümleri arar ve keşfederiz.

Websiteniz Markanınızın Aynasıdır!

İlk ziyaretlerde en göze çarpan özellikler, web sitesinin genel görünümü ve düzenidir. Web sitesi işin yüzüdür ve nihayetinde internetteki karlılığınızı ve uzun vadeli başarınızı belirleyecek genişletilebilirlik, uyumluluk, yükleme süresi ve özelliklerdir. İyi bir web tasarımının iyi bir web geliştiricisine sahip olması gerekir, bununla ilgili iki yol yoktur. Bir takım seçerken meraklı olmak, daha azına razı olmamak, özellikle yeni özelliklerin uygulanması, farklı tarayıcılarda kararlılık ve uyumluluk testi gibi önemli yönler söz konusu olduğunda, yöntemli ve ayrıntılı olmak her zaman önemlidir. En iyi fikirler bile amaçlandığı gibi çalışmazsa işe yaramaz.

Neden Özelleştirilmiş Website Tasarımı?

 

Top 5 reasons why you need a custom web development

1. Markanızı Yansıtan Size Özel Eşsiz Tasarım

Her işletmenin sunduğu benzersiz ürün ve hizmetler vardır. Özel web geliştirme, markanız, ürününüz veya şirketiniz için özel olarak üretilmiştir, rakiplerinizden size ekstra bir avantaj sağlayan hedef kitleniz için özel olarak oluşturulur. Düzenler, yazı tipleri ve renkler gibi özellikler çevrimiçi markanızı geliştirmek için geliştirilmiştir. Aynı şablon listesini kullanmak, sitenizin sizinkiyle aynı sayıda web sitesi olacağı gibi temel ve düz görünmesini sağlayacaktır.

2.Kullanıcı Dostu

Özel web geliştirme, müşterilerinize kullanıcı dostu bir yaklaşım sağlar, geliştirme aşamasında tüm süreci ölçeklendirebilir ve iş gereksinimlerinize göre uygun değişiklikleri yapabilir. Web sitesi ayrıca gerektiğinde periyodik olarak özelleştirilebilir. Şablonlar web sitesi için, düzenlemek imkansız olan birçok gereksiz kod içerdiğinden bir özelleştirme seçeneği yoktur.

3. Yüksek Hız Performansı

Web sitesi yükleme süresi işletmeniz için çok önemlidir; iniş yapmak ve müşteri kaybetmek arasındaki fark. Sitenizi özel olarak oluşturmak, gereksiz bloatware ve işlevselliği ortadan kaldırmanıza izin vererek, sitenizin bu işlevler için hem işlevselliği hem de tasarımı optimize etmesini sağlar ve yükleme sürelerini azaltır ve web sitenizin hızlı yüklenmesini sağlar.

4. Yaratıcı Tasarım

Web sitenizi özel olarak oluşturmak, benzersiz bir kimlik sağlayan ve gezinme üzerinde daha fazla kontrol ve bağımsızlık kazanmanızı sağlayan özellikleri denemenize (yaratıcı olmanıza) olanak tanır.

5.Kolay Entegrasyon

Web sitenizi yeniden icat etmek biraz pahalıdır, özelleştirilmiş web siteleri geliştirirken, sadece genel geliştirme maliyetini düşürmekle kalmayıp aynı zamanda müşterilerinizin sahip olduğu mevcut sistemleri ve siteleri de dahil eden, iyi kurulmuş ve daha güvenli üçüncü taraf API’lerini entegre etmenizi sağlar. Google Haritalar, Salesforce, Authorize.net ve çeşitli sosyal uygulamalar kullanıyor.

Front-end Özel Tasarım

Front-End web geliştirme, bir web sitesinin ön ucunun kodlanması anlamına gelir; kullanıcıların menüler ve görüntü döngüleri gibi etkileşimde bulunduğu ve gördüğü işlevsel öğelerdir. Bu bileşenler içerik temel taşıdır, iyi düşünülmüş ve inşa edilmiştir. Front-end geliştirme araç setimiz, onları güvenilir ve istikrarlı hale getiren en son teknolojilerle güçlendirilmiştir. Ayrıca bakımı ve genişletilmesi kolay özelleştirilmiş bileşenler de kullanıyoruz. Hızlı, sorunsuz ve sezgisel gezinme ile iyi görünen hazırlanmış web tasarımları, Front-end programlama hizmetlerimizin garantili bir parçası olarak geliyor. Ayrıca, ihtiyaç duyabilecekleri doğal gezinme akışını haritalayarak kullanıcılarınızın hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlayacağız. Nihai ürününüz daha hızlı yüklenecek, harika görünecek ve aksamadan çalışacaktır.

Back-end custom development

 

Back-end custom development

Bir web sitesinin back-end kısmı, tüm şovu hiç görmemiş ancak kontrol eden bir dizi karmaşık koddur. Microsoft Sertifikalı Geliştiricilerimizin form verilerini işlemesine, veritabanlarına dokunmasına ve çok daha fazlasına izin veren temel bileşendir. Bu, web sitenizin arkasındaki itici güçtür, yeni sitelerin neredeyse tamamı bir tür özel back-end web programlama gerektirir, özelleştirme şirket içi verilerin entegrasyonunu destekler, dinamik veriler ekler, verilerinizi senkronize, esneklik ve dinamik içerik ekleme. Yaptığımız her şey doğrultusunda, web çözümlerimiz özel gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmıştır. Bizim için hiçbir proje imkansız değil; vizyonunuzu ve fikirlerinizi oluşturabiliriz. Yüksek yük performans sistemleri ve gelişmiş stabilite ile verimli çözümler sunuyoruz. Programlama dilleri standartlarına uygun, iyi belgelenmiş ve temiz kodlara da odaklanıyoruz.


Translate »