Yasal Haklar

Tam unvan: IBERNSOFT YAZILIM Limited Şirketi

Adres:  Soğanlık Yeni Mh. Baltacı Mehmet Paşa Sk. AC Moment Yapı B 163 Kartal / İSTANBUL

Temsile Yetkili Kişi: Erizalda Hatipoğlu – Genel Müdür

Telefon Numarası: 0850 241 66 00

E-Posta Adresi: info@ibernsoft.com.tr

Mersis No: 0465098875000001

Vergi Dairesi: YAKACIK

Vergi No: 4650988750

 

Telif Hakkı: Bütün içeriğin sahibi IBERNSOFT YAZILIM Limited Şirketi’dir.

Bütün fikir hakları (Telif hakları ve komşu haklar dahil) Ibernsoft Yazılım’a aittir ve ait olmaya devam edecektir. Bu İçerikler kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz. Kullanıcılar kişisel kullanım için içeriği bilgisayarlarına indirebilir veya kopyalayabilir.

Bu izin, indirilen veya kopyalanan içerikle alakalı her tür kaynakça, telif veya sahiplik bilgisinin korunduğu durumlarda geçerlidir. Kullanıcılar aldıkları her kopyaya bu bilgiyi dâhil etmek zorundadır. Kullanıcılar bu içeriklere ekleme veya bir değişiklik yapamaz.

Bu içerikler kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz, tekrar basılamaz ya da herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığını tespit ettiği durumlarda, Ibernsoft ve üçüncü kişi ve kurumlar hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar.

Tescilli Markalar: Buradaki tüm tescilli markalar ve logolarının sahiplik hakkı Ibernsoft Yazılım ve üçüncü kurumlara aittir.

Sorumluluk: Bu bilgiler kullanıcıların Ibernsoft ile ilgili bilgi almasını sağlamak için yayımlanmıştır. Ibernsoft bu içeriği güncel tutmayı amaçlamakta olup bu amaçla içerikte herhangi bir ilan ya da ihbarda bulunmaksızın değişiklik gerçekleştirebilir.

İçerik: Genel bilgilerden oluşur ve özel bir kişinin, kurumun ve üçüncü kişinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değildir.

Ibernsoft ile kullanıcıları arasında bir anlaşma özelliği taşımaz.

Ürünlerin veya hizmetlerin performansıyla ilgili garanti vermez.

Güncel, geniş kapsamlı, tamamlanmış veya kesin olmak zorunda değildir.

Profesyonel görüş veya herhangi bir tavsiye niteliğinde değildir.

Online Satış: Kullanıcılar Ibernsoft İnternet siteleri üzerinden online alışveriş yapmak istedikleri takdirde ödeme yapmadan önce ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini dikkatlice okumalı ve elektronik olarak teyit etmelidir.

Kullanıcılar online sipariş ettikleri ürünü teslim aldıkları tarihinden itibaren 7 gün içinde ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesinde belirtildiği şekilde kargo ücreti ödemeksizin cayma haklarını kullanabilir.  Cayma hakkı kapsamında yapılan iadelerde, Ibernsoft cayma bildiriminin kendisine ulaşmasını takip eden 10 günlük süre içinde toplam ürün bedelini kullanıcıya iade eder. Cayma hakkının kullanımı ve sonuçlarına ilişkin detaylı bilgi ve cayma hakkı kapsamı dışında kalan ürünler ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesinde yer alır.

Kullanıcının teslimat adresini yanlış veya hatalı vermesi nedeniyle teslimatın yapılamadığı veya geç yapıldığı durumlarda Ibernsoft’ un sorumluluğu bulunmaz.  Bu nedenle kullanıcılara adres bilgilerini kontrol etmeleri önerilir. Kargo firmasından kaynaklanan nedenlerle ürünün kullanıcıya teslim edilememesinden Ibernsoft sorumlu tutulamaz.  Kullanıcıların kredi kartı ve şifre bilgileri Ibernsoft tarafından görüntülenemez, kaydedilemez ve 3. kişiler ile paylaşılmaz.  Bu nedenle Ibernsoft, kullanıcı kusurundan kaynaklanan nedenlerle kullanıcının kredi kartından yapılan haksız ve hukuka aykırı kullanımlardan sorumlu tutulamaz.

Online Satış işlemine ilişkin hak ve yükümlülükler işbu yasal uyarılar metni ile kısıtlı olmayıp kullanıcılar teyit ettikleri ön bilgilendirme formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi ile doğrudan bağlıdırlar.

Kişisel Verileriniz: Ibernsoft, kişisel bilgilerinizi gönüllü olarak (anket, sipariş, kayıt,  yarışma, kampanya katılım, form doldurma vs.) vermek istememeniz halinde internet siteleri üzerinden size ait herhangi bir kişisel veri (isim, adres, doğum tarihi vs.) toplamaz ve kaydetmez. İşbu internet siteleri dahilinde rızanız ile toplanılan veriler, Ibernsoft tarafından ilgili ürün ve hizmetlerin pazarlanması gibi amaçlarla kullanılabilir. Ibernsoft gönüllü olarak veri gönderirken bu hususu kabul etmiş olursunuz.

Ibernsoft, Sizinle ilgili olabilecek ürün ve servislerle ilgili bilgi sağlamak, Pazar araştırması yapabilmek, Belirlenen ürün ve hizmetleri sağlamak amacıyla şimdi ve gelecekte bu bilgileri (ve zaman içerisinde hakkınızda edindiği diğer bilgileri) saklayacak ve kullanacaktır.

Ayrıca, Ibernsoft, bu bilgiyi Ibernsoft şirketler grubunun diğer üyelerine ve yukarıdaki amaçlar dâhilinde alakalı şirketlere açıklayabilir. Ibernsoft ya da Ibernsoft tarafından görevlendirilecek ajans özellikle, telefon numaranızı ve mail adresinizi ürünlerin pazarlanması amacıyla size ulaşmak için kullanabilir. Ibernsoft ya da bağlı kurumların bilgiyi kullanmaya devam etmesini istemiyorsanız lütfen yukarıda verilen iletişim bilgileri vasıtası ile Ibernsoft ile irtibata geçin.

 

Translate »